EDUKACJA DOMOWA

GRUPA RÓWIEŚNICZA

NAUKA

TERAPIE

• Godzina indywidualnej konsultacji tutorskiej tygodniowo
  • Wspólne planowanie zaliczeń i konsultacji
  • Praca na celach i zasobach
  • Cotygodniowe spotkania z grupą
  • Zajęcia dodatkowe oparte o zainteresowania
  • Przyjazna, dostępna przestrzeń
  • Materiały i kryteria zaliczenia dostępne na dysku współdzielonym
  • Możliwość realizacji materiału we własnym tempie
  • Konsultacje z kadrą nauczycielską
  • Wsparcie psychologiczne
  • TUS
  • Socjoterapia
  • Terapia pedagogiczna
  • Logopeda

CO JEST DLA NAS WAŻNE

• Nie ścigamy się i nie porównujemy, każdy z nas ma inne zasoby i rozwija się w swoim tempie, osiąga własne cele.
  • Przeciwstawiamy się wszelkim formom dyskryminacji. Szanujemy podmiotowość wszystkich osób niezależnie od wieku, płci, neurotypu czy innych cech indywidualnych.
  • U nas możesz być sobą. Ważna jest dla nas tolerancja i otwartość. Staramy się tworzyć środowisko akceptujące i inkluzywne nie tylko dla osób neuroróżnorodnych.
  • Wierzymy, że nauka przedmiotów szkolnych to tylko jedna z wielu rzeczy przyczyniających się do naszego rozwoju i staramy się wspierać holistycznie osoby z naszej społeczności.

Trwa rekrutacja uzupełniająca do Edukacji Domowej w naszym Liceum

na rok szkolny 2024/2025 do klas pierwszej, drugiej i trzeciej.

Jeśli chcecie wziąć udział w rekrutacji wyślijcie e-mail na adres: nauczaniedomowe@fwrd.org.pl

W mailu napiszcie imię i nazwisko osoby uczniowskiej, informację, do której klasy się zgłasza oraz dane kontaktowe.

Gdyby pojawiły się jakieś pytania, to zapraszamy do kontaktu pod numerem: +48 666 635 470

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH

Wysyłając do nas zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz kontaktowych przez Fundację Wspierania Rozwoju Dziecka w celu prowadzenia rekrutacji do Liceum Wspierania Rozwoju oraz wysyłania informacji o ofercie zajęć, warsztatów, wycieczek i innych aktywności dla osób rozwijających się w spektrum autyzmu (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).