Liceum Ogólnokształcące Wspierania Rozwoju

J. polski

kl. 1 "Ponad słowami 1". Część 1 i 2, wyd. Nowa Era
Podręcznik do języka polskiego dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony

J. angielski

"Impulse 1" wyd. Macmillan

J. hiszpański

"Descubre 1" wyd. Draco

matematyka

Nauczyciel okresli jakie podręczniki należy zakupić po zapoznaniu się z młodzieżą.

fizyka

chemia

informatyka

biologia

"Biologia na czasie 1" Zakres podstawowy, Nowa Era + Karty pracy ucznia "Biologia na czasie 1", Zakres podstawowy

geografia

"Oblicza geografii 1" Zakres podstawowy, Podręcznik dla LO i technikum, Nowa Era + Karty pracy ucznia "Oblicza geografii 1"

historia

"Historia 1" wyd. WSiP

zakres podstawowy

historia i teraźniejszość

Podręcznik nieobowiązkowy - "Historia i teraźniejszość 1" wyd. WSiP

Edukacja dla bezpieczeństwa

"Edukacja dla bezpieczeństwa" Podręcznik. Szkoła ponadpodstawowa. Zakres podstawowy. Wyd. WSiP

J. polski

"Ponad słowami 2". Część 1 i 2, wyd. Nowa Era

J. angielski

"Impulse 1" wyd. Macmillan

J. hiszpański

matematyka

fizyka

chemia

informatyka

biologia

"Biologia na czasie 2" Zakres podstawowy, Nowa Era + Karty pracy ucznia "Biologia na czasie 2", Zakres podstawowy

geografia

"Oblicza geografii 2" Zakres podstawowy, Podręcznik dla LO i technikum, Nowa Era + Karty pracy ucznia "Oblicza geografii 2"

historia

"Historia 1" wyd. WSiP

historia i teraźniejszość

Podręcznik nieobowiązkowy - "Historia i teraźniejszość 1" wyd. WSiP

Lista podręczników chwilowo niedostępna.