• Na początku semestru wspólnie z osobą uczącą się w edukacji domowej ustalamy indywidualne cele i plan pracy, na podstawie których realizować będziemy materiał i przeprowadzać zaliczenia.
  • Materiały i kryteria zaliczenia znajdują się na dysku współdzielonym dostępnym dla wszystkich osób związanych z edukacją domową (osób uczących się, rodziców i osób pracujących w szkole). Indywidualne postępy, realizacja prac zaliczeniowych nie są tam udostępniane.
  • Zaliczenia przeprowadzane są przez osobę tutorską/tutorkę/tutora w czasie i formie ustalonej wspólnie z osobą uczniowską.
  • Osoby uczące przedmiotów w liceum stacjonarnym będą miały cotygodniowe dyżury, z których można będzie korzystać w razie potrzeby, zapisując się za pośrednictwem osoby tutorskiej/tutorki/tutora.