KATARZYNA TRUCHEL

DYREKTOR

Od 16 lat jestem nauczycielem w Szkole Podstawowej Wspierania Rozwoju.

Ukończyłam pedagogikę – nauczanie wczesnoszkolne i terapię pedagogiczną na UW, pedagogikę specjalną na Akademii Pedagogiki Specjalnej oraz studia podyplomowe z zakresu nauczania techniki w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania.

Swoje kompetencje budowałam uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Doświadczenie zawodowe zdobywałam i nadal zdobywam pracując jako nauczyciel zajmujący się edukacją, wychowaniem i terapią dzieci z trudnościami rozwojowymi.

Satysfakcję z pracy daje mi obserwacja nawet najmniejszych osiągnięć moich uczniów. Uważam, że podstawą nauczania jest wiara w możliwości dzieci i młodzieży oraz indywidualne podejście do każdego z uczniów.

Pragnę stworzyć szkołę dającą poczucie bezpieczeństwa, umożliwiającą rozwiązywanie konfliktów w duchu wzajemnego szacunku i tolerancji, szkołę, która wywołuje uśmiech na twarzach uczniów i nauczycieli.

Uważam, że szkoła powinna uczyć praktycznych umiejętności oraz wspierać uczniów w rozwijaniu ich zainteresowań, które później mogą wykorzystywać w dorosłym życiu.

Jestem zwolenniczką szkoły pozwalającej młodzieży na rozwijanie skrzydeł oraz spełnianie marzeń.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą Zosi i Stasia.

W wolnych chwilach lubię czytać książki, jeździć na rowerze, podróżować.